O nás

V spoločnosti Elektromont Dušana Maľu realizujeme kompletné elektroinštalácie pre byty, rodinné domy i priemyslové objekty po širokom okolí Banskej Bystrice už 31 rokov. Bohaté skúsenosti vo svojom odbore sa dlhodobo snažíme využívať na prospech svojich zákazníkov a pretože sa v oblasti dokonale orientujeme, dokážeme svoje služby klientom dodávať v maximálnej kvalite a v súlade so všetkými platnými normami a predpismi.

Nekončíme pritom len u samotných realizácií. Samozrejmou súčasťou našich služieb je i detailné odborné poradenstvo, servisné služby alebo pravidelné revízie. Nech už si z našejponuky vyberiete čokoľvek, dostanete od nášho tímu zakaždým prepracované služby presne v dohodnutom termíne a v súlade so všetkými Vašimi individuálnymi požiadavkami. Spokojnosť našich klientov je pre nás od samého začiatku nášho fungovania na prvom mieste a sme radi, že to stovky našich terajších zákazníkov oceňujú a potvrdzujú.

Čo konkrétne v ponuke spoločnosti Elektromont nájdete?

  • Ponúkame predovšetkým služby v oblasti elektroinštalácií. Dlhodobo najčastejšie zaisťujeme silnoprúdové rozvody pre rodinné i bytové domy, priemyslové objekty alebo komerčné priestory, ako sú obchody a kancelárie. Rozvody realizujeme buď na základe zákazníkovho vlastného projektu, alebo na základe projektu zhotoveného na mierupriamo našou spoločnosťou. Dodať vieme i slaboprúdové rozvody na účely inštalácie telefónov, domových zvončekov alebo televíznych antén.
  • Robíme revízie všetkých elektroinštalácií, aby sme sa uistili, že fungujú bezpečne a spoľahlivo. Revízie uskutočňujeme tiež v prípade bleskozvodov, elektrických spotrebičov a strojov.
  • Svojim zákazníkom ponúkame tiež kompletnú dodávku a montáž bleskozvodov. Dodáme Vám kvalitný návrh celého zariadenia a bleskozvod realizujeme vrátane uzemnenia. Vykonávame tiež všetky potrebné opravy alebo celkové rekonštrukcie bleskozvodov a ich pravidelné revízie.

Je na Vás, aké služby si z našej ponuky vyberiete. My Vám v oblasti elektroinštalácií, bleskozvodov dodáme spoľahlivý a maximálne kvalitný servis. Všetky svoj požiadavky a želania nám kedykoľvek môžete oznámiť na našich kontaktných spojeniach – radi Vám na ich základe zostavíme servis na mieru. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!