ELEKTROINŠTALÁCIA Banská Bystrica

Domové a bytové elektroinštalačné práce

Elektroinštalácie priemyselných objektov a hál

Elektrické prípojky

Dodávku a montáž verejného osvetlenia

Dodávka a montáž interiérových a exteriérových svietidiel

ZAMERIAVAME SA NA TIETO SLUŽBY

Robí nám radosť, keď si klienti naše služby chvália, a preto každý deň robíme maximum, aby sme uspokojili všetky ich individuálne požiadavky. Ak ste na našich webových stránkach nenašli službu, ktorú práve potrebujete, skúste sa nám ozvať – vynasnažíme sa, abyste od nás i Vy dostali servis na mieru.

Elektroinštalácia

Vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam dokážeme Vašu elektroinštaláciu navrhnúť a zrealizovať tak, aby spoľahlivo fungovala ako celok a mala dlhú životnosť.

Revízie

Aby sme zaistili maximálnu a dlhodobú bezpečnosť Vašich elektrických zariadení, robíme na nich pravidelné revízie. Pre všetky zistené nedostatky naviac ponúkame okamžitú opravu.

Bleskozvody

V našej spoločnosti Vám poskytneme kompletnú montáž zostavy bleskozvodov. Pred jej začatím pre Vás vypracujeme kompletnú projektovú dokumentáciu.

Ako si objednať naše služby

Potrebujete realizovať elektroinštaláciu alebo montáž interiérových a exteriérových svietidiel?

V spoločnosti Elektromont Dušana Maľu Vám so všetkým z toho dokážeme pomôcť. Radi za Vami prídeme kamkoľvek v rámci celého Banskobystrického kraja, aby sme Vám poskytli servis na mieru – od projektovej dokumentácie, cez kompletnú dodávku a montáž, až po revízie.

O spoločnosti Elektromont

Samozrejmou súčasťou našich služieb je i detailné odborné poradenstvo, servisné služby alebo pravidelné revízie.

Okrem elektroinštalácií zároveň zaisťujeme i rad ďalších služieb, od inštalácií až po montáž bleskozvodov. Nech už si z našejponuky vyberiete čokoľvek, dostanete od nášho tímu zakaždým prepracované služby presne v dohodnutom termíne a v súlade so všetkými Vašimi individuálnymi požiadavkami.

Skúsenosti s elektroinštaláciami

Elektroinštaláciám sa v spoločnosti Elektromont venujeme už 25 rokov.

Postupom času sa ale našaponuka podstatne rozrástla, takže dnes zahŕňa okrem iného i dodávky a montáž interiérových a exteriérových svietidiel pre všetkých klientov, ktorí potrebujú zviditeľniť svoje produkty a služby. Svoje služby sa nesnažíme zlepšovať len čo do rozsahu, ale aj do kvality.

Elektromont Banská Bystrica


Dušan Maľa
IČ: 31062989
DIČ: 1020562686

Adresa:
Brezová 5095/9
974 05 Banská Bystrica-Kremnička

Telefón:
0905 403 188

E-mail:
dusanmala@gmail.com

Web:
www.elektromont-banskabystrica.eu