Skúsenosti s elektroinštaláciami

Elektroinštaláciám sa v spoločnosti Elektromont venujeme už 25 rokov. Keď sme firmu v roku 1991 v Banskej Bystrici zakladali, mali sme v úmysle dodávať klientom predovšetkým kvalitné a spoľahlivé rozvody pre ich domovy alebo firemné priestory. Postupom času sa ale našaponuka podstatne rozrástla, takže dnes zahŕňa okrem iného i dodávky a montáž interiérových a exteriérových svietidiel pre všetkých klientov, ktorí potrebujú zviditeľniť svoje produkty a služby. Svoje služby sa nesnažíme zlepšovať len čo do rozsahu, ale aj do kvality.

Aj keď nám naše bohaté skúsenosti v odbore pomáhajú dodávať klientom špičkové služby založené na starostlivej práci, náš odbor sa neustále mení a s ním tiež používané materiály a technológie. Aby sme za vývojom odboru nezaostávali, aktívne sa o novinky vo všetkých oblastiach našej činnosti zaujímame. Chceme, abyste od nás dostávali servis na tej najvyššej súčasnej úrovni, a to bez sústavných inovácií nejde.

Sme radi, že si našu prácu ceniai samotní naši klienti a v mnohých prípadoch nás využívajú opakovane, trebárs pri pravidelných revíziách svojich zariadení a spotrebičov alebo v prípade, že potrebujú elektrické rozvody opraviť. Budeme radi, akvyskúšate niektorú zo súčastí našejponuky v oblasti elektroinštalácií alebo revízií, abyste kvalitu našich služieb mohli posúdiť sami. Veríme, že s našou prácou budete spokojní!