Kontakty

Hľadáte špičkové služby v oblasti elektroinštalácií a revízií elektro? V spoločnosti Elektromont dlhéroky spolupracujeme so zákazníkmi z celého Banskobystrického kraja a služby ušité na mieru radi poskytneme i Vám. Objednať si ich kedykoľvek môžete na niektorom z nižšie uvedených kontaktných spojení.

Elektromont
Dušan Maľa

IČ: 31062989
DIČ: 1020562686

Adresa:
Námestie Slobody 5
974 01 Banská Bystrica

Telefón:
0905 403 188

E-mail:
dusanmala@gmail.com
dusanmala@zoznam.sk

Web:
www.elektromont-banskabystrica.eu

Nech už si v našej ponuke vyberiete kompletnú realizáciu elektroinštalácie pre svoju firmu, urobíme maximum preto, aby sme uspokojili všetky Vaše požiadavky. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Kde nás nájdete v Banskej Bystrici

V spoločnosti Elektromontponúkame svoje služby v oblasti elektroinštalácií a revízií po celom Banskobystrickom kraji. Ak budete niektorú z častí našejponuky chcieť využiť, radi prídeme až za Vami, aby sme Vám mohli dodaťspoľahlivý, individuálne zameraný servis. Navštíviť nás ale môžete i Vy sami – nájdete nás v centre Banskej Bystrice na námestí Slobody. Len pár krokov odtiaľ sa nachádza mestský úrad či miestny kultúrny dom. Rovno pred našou budovou by nemal byť problém zaparkovať, ľahko sa k nám ale dostanú i tí z Vás, ktorí uprednostňujú mestskú hromadnú dopravu. Na neďalekej trolejbusovej zastávke Námestie Slobody Vám zastavia linky č. 1, 2, 4, 6, 7 a 8, ale tiež autobusy č. 20, 21, 22, 23, 26, 28, 29, 33, 34, 35, 36, 41, 42, 43 a 97. Jednu zastávku od nás a asi štvrť hodiny pešky je aj banskobystrická železničná stanica. Nechsa už  rozhodnete prísť k nám akokoľvek, prosíme o predchádzajúci telefonický dohovor – naša spoločnosť totiž nemá stále prevádzkové hodiny. Prajeme šťastnú cestu a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!