Čím sa riadime pri práci

Už od začiatku fungovania našej spoločnosti nám záleží na tom, aby od nás naši klienti dostávali špičkový servis. Preto si v spoločnosti Elektromont Dušana Maľu dávame záležaťna každej jednotlivej zákazke a zároveň dbáme na to, aby sme pri poskytovaní svojich služieb využívali len tie najlepšie dostupné materiály a technológie. Keď Vám dodávame hotový výsledok našej práce, chceme, aby Vám vrovnakej podobe a rovnako funkčný vydržal ďalšie roky a Vy sa taknaň mohli bez výhrady spoľahnúť.

Dodaním elektroinštalácie alebo montážou bleskozvodu naša práca nekončí. Svojim klientom sme neustále k dispozícii, kedykoľvek potrebujú s niečím v oblasti elektroinštalácií poradiť, opraviť drobnúporuchu alebo uskutočniť revíziu, aby sa uistili o maximálnej kvalite svojich elektrických zariadení. Úplnou samozrejmosťou je v našej spoločnosti dôsledné dodržiavanie termínov a snaha prispôsobiť každú spoluprácu individuálnym požiadavkám zákazníka.

Budeme radi, ak nám svoje prianie kedykoľvekoznámite i Vy – stačí sa nám ozvať alebo nás osobne navštíviť v našom sídle v centre Banskej Bystrice. Tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!